EN | CS
Mezinárodní sbor adventistů
Praha-Lhotka

Bohoslužby

Scházíme se pravidelně každou sobotu v 10:00 hodin. Můžete nás navštívit osobně v prostorách modlitebny na adrese Zálesí 50 nebo se zaposlouchat do záznamu ke stažení.

Harmonogram Bohoslužeb

10:00 zahájení dne
10:10 sobotní škola (průvodce studiem Bible)
11:30 přestávka
11:45 zahájení pobožnosti, hudba, čtení z Bible, sbírka
11:55 kázání z Božího slova, hudba
12:45 ukončení (přibližně)

Videa z kázání najdete na Youtube

Proč sobotní škola?

Už více než jedno a půl století jsou součástí života Církve adventistů setkávání v rámci Sobotní školy. Z malého programu, který byl původně ve Spojených státech zaměřen na duchovní vzdělávání dětí, se postupně stal velký projekt, který dnes zahrnuje miliony lidí bez rozdílu věku či národnosti.

Studijní materiály jsou zdarma ke stažení.

Otvíráme témata připravená oddělením sobotní školy při Generální konferenci CASD na jednotlivá čtvrtletí mající 12 lekcí. Každá lekce je rozdělena na dny od soboty do pátku. Studujeme témata z Bible ve skupinách – v češtině a angličtině. Děti mají připraven program zvlášť. Jste všichni srdečně zváni, abyste se k nám kteroukoliv sobotu připojili. Těšíme se na vás!

Doprovodný pořad Bible pro dnešek můžete sledovat na HopeTv.

Aktuální pořady ze Sobotní školy

Společné setkávání v rámci sobotní složky přináší člověku:

  • Studium Bible (obsahuje celkem 66 knih: 39 knih Starého zákona a 27 knih Nového zákona, byla napsána v rozpětí přibližně 1 600 let)
  • Společenství
  • Sdílení víry
  • Účast na světové misii

Kazatel Mgr. Josef Dvořák, Th.D.

Vystudoval teologický seminář CASD v Sázavě. Vysokoškolské vzdělání si doplnil na Teologické fakultě v Českých Budějovicích. Jako kazatel církve adventistů sedmého dne slouží již přes dvacet let. Součástí působení na pověřených sborech byla trojí Kaplanská práce, a to se středoškoláky a vysokoškoláky v Praze, v nemocnici v Turnově, ve věznici Valdice. V současné době vedle duchovní služby na třech pražských sborech učí na Křesťanské základní a střední škole Elijáš. Je ženatý a se svou ženou vychovávají tři děti.

Partneři

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše